Termékazonosító129733
Illatkeleti, virágos, fás
Fejjegykörte, bergamot
Szívjegyjázmin, magnólia
Alapjegytonkabab, vanília
Újratölthető változat kaphatóNem
Utántöltő változat kaphatóNem
Szezon
Termék típusapermetező
Alkalmazási területtest
Ajándék részéreHúsvét, Anyák napja
Korminden korosztály
A Coach Dreams termékcsalád második tagjaként jelent meg idén tavasszal a Dreams Sunset: az este vörös ege. Naplemente ihlette kompozíciója új kíséretet nyújt kalandokkal teli, szabadság hajszoló utunkon. Ebben a virágos-orientális napnyugtában bergamott és körte szörbet koktéljával alapozunk, majd a jázmin és a magnólia lejtik el csábító táncukat, végül vanília és tonkabab édes kettőse kísér az ágyba. A parfüm az alakját elődjétől örökölte, csak színeiben hozott változást: csillogó doboza és hengeres üvege most narancsos-vörös árnyalatokban pompáznak, az ikonikus virág alakú kupak ezüstről aranyra váltott, az üveg nyakát pedig rendületlenül díszíti az ezúttal fehér Coach-bőr gallér.
Gyártó Kapcsolat
INTERPARFUMS
34 rue de Solferino
75031 Paris
France
contact@interparfums.fr
Az illatot kb. 20 cm távolságból permetezze a csuklójára, nyakára, vagy a testére. Vigyázzon, hogy a permet szájba vagy szembe ne kerüljön.
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, OCTOCRYLENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HOMOSALATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, ISOEUGENOL, METHYL 2-OCTYNOATE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, CI 1914 (YELLOW 5), CI 147 (RED 4), CI 172 (RED 33), CI 673 (EXT. VIOLET 2).
Veszély: Fokozottan tűzveszélyes folyadék és gőz.Hőtől, forró felületektől, szikrától, nyílt lángtól és más gyújtóforrástól távol tartandó. Tilos a dohányzás.Mérgező a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.Kerülni kell az anyagnak a környezetbe való kijutását.Kerülje a por/füst/gáz/köd/gőzök/permet belélegzését.Figyelem: Allergiás bőrreakciót válthat ki.Orvosi ellátást kell kérni.Kizárólag szabadban vagy jól szellőző helyiségben használható.Óvatos öblítés vízzel több percen keresztül.Hideg vízzel [vagy nedves kötéssel] kell hűteni.Adott esetben kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása.Figyelem: Súlyos szemirritációt okoz.Az edény szorosan lezárva tartandó.Az elektrosztatikus kisülés megakadályozására óvintézkedéseket kell tenni.
Előnyeid
- Gyors szállítás Várható kézbesítés 1-3 munkanapon belül¹
- Ingyenes szállítás 15 000 Ft-tól
- Ingyenes termékminta minden vásárláshoz¹
- Prémium ajándékcsomagolás Csomagoltass egy vagy több terméket egy exkluzív díszdobozba
