Sminklemosó Gentle Bi-Phase Remover
Sminklemosó
Termékazonosító497559
Bőrtípus
Jellemzőnyugtató, fenntartó, , kíméletes, tápláló
Alkalmazási területarc, szem
BrandlineAlapvető tisztítás
Gyengéd kétfázisú sminkeltávolító arcra-, szemre- és ajkakra.. Legyen szó normál vagy vízálló kozmetikumokról: A Douglas Collection termékei segítenek a szempillaspirál, rúzs és hasonlók megbízható eltávolításában. A víz és az olaj kifinomult kombinációján alapuló bőrkényeztető és hidratáló. Ráadásul szinte kizárólag természetes összetevőkből áll, ami azt jelenti, hogy a különböző felhasználók magas szintű toleranciája érhető el. Ápolja és tisztítsa az arcot, szemet és ajkakat gyengéd kétfázisú lemosóval A 91 százalékban természetes összetevőket tartalmazó tisztítás kíméletes, ugyanakkor bőröd könnyű ápolást kap a búzavirágvíztől. Ez a smink eltávolítása után fontos, mivel nedvességgel kényezteti a bőrt. Ugyanakkor nyugtató hatással van a bőrre, ami kényeztető élménnyé varázsolja a sminklemosást. Ahhoz, hogy teljes mértékben kiaknázhassa a sminkeltávolító hatását, használat előtt alaposan rázza fel a terméket. Ily módon az összes komponenst jól összekeverjük. Óvatosan vigye fel egy vattakoronggal. Nem kell utána leöblíteni.
Gyártó Kapcsolat
Douglas Cosmetics GmbH
Luise-Rainer-Str. 7-11 D
40235 Düsseldorf
DE
info-douglascosmetics@douglas.de
Ahhoz, hogy teljes mértékben kiaknázhassa a sminkeltávolító hatását, használat előtt alaposan rázza fel a terméket. Ily módon az összes komponenst jól összekeverjük. Óvatosan vigye fel egy vattakoronggal. Nem kell utána leöblíteni.
Aqua, Coco-caprylate/caprate, Isopropyl palmitate, Dodecane, Centaurea cyanus flower water, Sodium chloride, Sodium benzoate, Citric acid, Sodium hydroxide, CI 42090, CI 19140.
Előnyeid
- Gyors szállítás Várható kézbesítés 1-3 munkanapon belül¹
- Ingyenes szállítás 15 000 Ft-tól
- Ingyenes termékminta minden vásárláshoz¹
- Prémium ajándékcsomagolás Csomagoltass egy vagy több terméket egy exkluzív díszdobozba
