Douglas Make-up Brush Set Face
Classic- Cikkszám: 763745
Egy újrahasznosított műanyagból készült stílusos táskába csomagolva a Brush Set Face három kötelező ecsettel rendelkezik a Douglas Collection-től, amelyek biztosítják az egyenletes arcszínt, hibátlan kivitelben. A fenntarthatóan termesztett fa ecsettel rendelkező vegán termékek garantálják az abszolút irányítást és a kényelmes kezelhetőséget a tökéletes eredmények érdekében.
A készletben található:
Lapos alapozó ecset: Finom szálai révén az ecset a krémes és folyékony textúrákat is egyenletesen és zökkenőmentesen keveri.
Rejtegető ecset: Könnyedén eléri a szem, a száj és az orr körül az arc nehezen elérhető területeit is.
Nagyméretű púderecset: Nagy kefefejével optimálisan adagolthatóak a kompakt és laza porok, így hibátlanul kerülnek a bőrre.
A Flat Foundation Brush segítségével egyenletesen oszlassa el kedvenc alapozóját az egész arcán. Vigye fel a korrektort a korrektor ecsettel, és fejezze be a sminkelését a Large Powder ecsettel.
- Gyorsabb bevásárlás
- Mentett felhasználói adatok
- Csomagkövetés
- Mentett kívánságlista
- Biztonságos fizetés SSL titkosítással ADYEN szolgáltatón keresztül