Jelenleg technikai nehézségekkel küzdünk, és keményen dolgozunk a megoldáson. Köszönjük a megértést.

Karrier

Céginformáció:

A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője.

Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja. Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk. Minden munkatársunk azon fáradozik, hogy nap mint nap élménnyé varázsolják minden hozzánk betérő vevő vásárlását.

Alkalmazottaink elkötelezettségének, hozzáértésének és segítőkészségének köszönhető, hogy vevőink nagyszerűen érzik magukat üzleteinkben és szívesen térnek be hozzánk újra és újra.

Aktuális állásajánlataink:

Keressük csapatunk legújabb tagját:

Szépségtanácsadó-eladó

Pozíció betöltésére

Munkavégzés helye:

Budapest (teljes munkaidő, heti 40 órában)
Szeged (részmunkaidő, heti 30 órában)

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénztárkezelés
  • áruátvétel és a termékek kipakolása az üzletben
  • az üzlet mindennapi feladatainak ellátásában való részvétel

NAGY ELŐNYT JELENT:

  • kereskedelmi tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

TŐLÜNK EZT VÁRHATOD:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • teljesítményfüggő bónusz rendszer
  • előrelépési lehetőség
  • komoly kereskedelmi szaktudást és szakmai ismereteket tanítunk neked
  • nagyszerű légkör egy motivált csapatban
  • rugalmas, nyitott vezetőség

A pozícióra történő jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzod a munka@douglas.hu e-mail címre.

A levél tárgyában kérjük, hogy tüntesd fel: Szépségtanácsadó – eladó, Budapest / Szépségtanácsadó – eladó, Szeged

Ügyfélszolgálati munkatárs

pozíció betöltésére

Budapest, IX. ker.

  • Ügyfélszolgálat kezelése
  • Kapcsolattartás a cég vásárlóival több csatornán (e-mail, közösségi média, telefon, chat)
  • Reklamációk kezelése és nyomonkövetése
  • Információnyújtás a termékekről/szolgáltatásokról/megrendelésekről
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Termékismeret birtokában szakmai tanácsadás
  • Küldeményekkel kapcsolatos panaszok, reklamációk önálló kivizsgálása és elbírálása a mindenkor hatályban lévő ÁSZF szabályzatban foglaltak szerint
  • A kivizsgálás során felmerülő kérdések egyeztetése az illetékes kollégákkal
  • Nyitott ügyek hetente történő felülvizsgálata
  • Statisztikák készítése
  • A szolgáltatási minőség javítását célzó javaslattétel, tanácsadás
  • Eseti jelleggel a webshop egyéb munkafolyamatainak a segítése, támogatása

JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA AZ ALÁBBIAK JELLEMZŐEK RÁD:

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Középfokú végzettség
  • Csapatmunkában való hatékony részvétel
  • Monotonitástűrés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Határozott, udvarias fellépés

  • Versenyképes tövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Nagyszerű légkör egy motivált csapatban
  • Rugalmas, nyitott vezetőség

A levél tárgyában kérjük, hogy tüntesd fel: Ügyfélszolgálati munkatárs - Budapest